הדרכת רענון שנתית על מלגזה

אחד המקצועות המבוקשים ביותר בשוק העבודה של היום, הוא מפעיל מלגזה. מדובר על מקצוע נחוץ בלא מעט מחסנים, מפעלים ומבני תעשייה שונים, היות ותמיד יש צורך לשנע סחורה ולהעביר אותה ממקום אחד למשנהו. חשוב להבין כי לא כל אחד רשאי להפעיל מלגזה, אלא יש צורך לעבור קורס הסמכה מתאים. לאחר מעבר הקורס והעמידה בתנאי הבחינה, ניתן לקבל רישיון למלגזה ממשרד הרישוי. עם זאת, החוק בארץ מחייב את המעסיקים לארגן לעובדים שלהם הדרכת רענון שנתית על מלגזה, על מנת לאפשר להם להמשיך לעבוד בתחום. עובד שלא יהיה נוכח לפחות בהדרכה אחת במהלך השנה, לא יהיה רשאי להפעיל את המלגזה, למרות שהרישיון שלו בתוקף.

הדרכת רענון שנתית על מלגזה – למה בכלל צריך את זה?

כדאי לזכור כי רוב העבודה על המלגזה מתבצעת במחסנים ובמבנים צפופים הדחוסים בסחורות שונות, דבר שמצריך ממפעיל המלגזה לא מעט מיומנות. ללא הידע והניסיון הדרוש בתחום, המלגזה עלולה להיתקע בסחורה או בקיר, להתהפך או לגרום לתאונה. מסיבות אלו בדיוק, החליט המוסד לבטיחות וגיהות על הדרכת ריענון שנתית, במטרה לספק לעובדים את הידע הנחוץ להם לצורך עבודה בטיחותית ויעילה יותר. אין שום סיבה שמפעילי מלגזה יסכנו את עצמם או את יתר העובדים במקום, היות ובאמצעות קורס ריענון הם יכולים להיזכר מחדש בצורת התפעול האופטימלית של המלגזה. בסיום הקורס, העובדים אמורים להכיר את כל כללי הבטיחות הרלוונטיים ולדעת בדיוק כיצד ליישם אותם בחיי היום- יום שלהם בעבודה.

הדרכת רענון שנתית על מלגזה – נקודות חשובות שכדאי להכיר

כאמור, מטרת הריענון היא לשמור על בטיחות העובדים ולספק להם סביבת עבודה בטוחה ומוגנת. היום ניתן לשמוע לא פעם בחדשות על תאונות עבודה או מחלות מקצוע, המתרחשות עקב אי שמירה על כללי הבטיחות. אנו מספקים הדרכת רענון שנתית למלגזנים, על מנת לספק לכל עובד את הכלים והמיומנויות הדרושים כדי להבטיח עבודה איכותית, יעילה ובטוחה יותר. הקורס שלנו יכול לספק לכל עובד את הידע הנחוץ עבורו, לצורך תפעול ואחזקה יעילים יותר של המלגזה. במהלך הקורס העובדים לומדים מחדש לגבי סוגי המלגזות השונות וצורת העבודה איתן. הם עוברים על חוקי הפיזיקה הבסיסיים, על מנת להבין בצורה מעמיקה יותר את צורת העבודה האופטימלית עם המלגזה וכיצד להימנע מסיכונים מיותרים. כמו כן, הקורס עוסק בחוקים ובתקנות השונות הקשורות לתחום, וכמובן מושם דגש מיוחד על כללי הבטיחות והפעלה בטוחה של המלגזה.